Author: l***8
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 平價不等於將就!這款商品價格親民、品質到位,日常使用超實在,耐用又好看,CP值高,輕鬆入手不心痛。
顏色: 黑色
Price: HK$105.00
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Gold |
| Type | No Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| 淨重 | 270 g |
| 長度 | 76 cm |
| 頭圍 | 58 cm |
| SKU | sb25102181564850575 |
Author: l***8
Date:
Review: 平價不等於將就!這款商品價格親民、品質到位,日常使用超實在,耐用又好看,CP值高,輕鬆入手不心痛。
顏色: 黑色
Author: 弥***弥
Date:
Review: 看起來很像真髮 戴久了脖子酸(因為髮量多🫶🏻
顏色: 黑色
Author: 8***1
Date:
Review: 👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍
顏色: 黑色
Author: H***i
Date:
Review: 還不錯還不錯還不錯還不錯
顏色: 金色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.